KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Emaljmålning 13051285
nr 1305 1285
Emaljmålning
Maybrit Wallin, signerad. Träd, 50x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:47:32
150 kr